Dış Mekan Çöp Kovası

Dış Mekan Çöp Kovası

Çevreye ve insan sağlığına devamlı önem veren NEO Horeca, önder mobilya firmalarından biridir. İç ve dış mekan mobilya konusunda özel tasarımlar, modifiye ürünler ve logo tasarımları yapıyorlar. Dış mekan çöp kovası çeşitleri de bu ürünler arasındadır. Kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilen kovalar tüm yurda hızlı kargo imkanıyla gönderiliyor.

Dış Mekan Çöp Kovası Modelleri

Park, bahçe, cafe gibi mekanlara özel tasarlanmış, tercihe göre logolu çöp kovası modelleri mevcuttur. Ürünler kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Yağış, güneş gibi hava olaylarına karşı dirençlidir. Özellikle çocuk parklarında, hastane avm gibi mekanlarda tercih edilen modeller
maksimum hijyen ve güven sağlayacak şekilde tasarlanıyor.

Dış Mekan Çöp Kovasının Özellikleri

Otel gibi kurumsal işletmelere mobilya temin eden NEO Horeca, sağlığa zararı olmayan malzemeler kullanıyor. Doğayı da koruma esasıyla hareket edip toz boya ile çöp kovalarını renklendiriyorlar. Ürünler metal ya da polyester olarak tercih edilebiliyor. Temizlemesi son derece kolay ve pratiktir.

Dış Mekan Çöp Kovası Ölçüleri

Dış mekanda kullanılan çöp kovalarının ölçüleri farklılık göstermektedir. Park ve bahçeler için ortalama 30 litre hacmi olan kovalar tercih edilirken restaurant ve cafelerde tercih değişebiliyor.

Dış Mekan Çöp Kovası Fiyatları

Bahçe, otel, bar restaurant, avm, hastane ve cafe gibi kurumsal işletmelerin dış mekanında kullanılacak çöp kovalarının fiyatları modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Bununla birlikte üründe yapılacak değişiklikler ve logo baskısı da fiyatı etkilemektedir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.