Ürün Etiketi - Ahşap Ofis Koltuğu

Ahşap Ofis Koltuğu Modelleri

Retro seven müşterilerimize uygun olarak tasarladığımız ahşap ofis koltuğu farklı renklerde talep edebileceğiniz, işlevsel ürünlerimiz arasındadır.

Ahşap Ofis Koltuğu Özellikleri

Ahşap koltuklar arasında yer alan ofis koltuğumuz, hidrolik döner ve ayarlanabilir yapıdadır. Gövde kısmı krom kaplama olup farklı renklerde statik boya ile renkleri değiştirilebiliyor. Tekerlekli ya da tekerleksiz olarak kullanıma uygundur.

Ahşap Koltuk Kullanım Alanları

Ahşap koltuk modelleri şık görünüme sahip olup; ofis, home ofis ve restaurant gibi alanların vazgeçilmezidir. Kullanışlı ve rahat yapısı ile ofis kullanımı için ürettiğimiz özel koltuklarımız renk olarak isteğinize uygun tasarlanabilir. İşletme alanlarında kullanımı ise hastane ve avm gibi toplu kullanım alanlarına uygundur.

Ahşap Ofis Koltuğu Sipariş ve Teslimat

Ahşap cafe koltuğu siparişlerinizi toplu olarak verebilirsiniz. Eğlence mekânlarında bulunan localarda kullanılmak üzere ahşap bar ve otel koltuklarımız da mevcuttur.

Ahşap Ofis Koltuğu Fiyatlarımız

Ahşap ofis koltuklarımızın siparişi için dilediğiniz renk, özellik, model ve adetleri tarafımıza bildirmeniz yeterlidir. Sizlere en uygun tasarımlarımızla her zaman en uygun fiyatlara yanınızdayız.