Ürün Etiketi - Avm Mobilyası

Avm Mobilyaları

Avm mobilyası düşüldüğünde, sadece yemek bölümündeki değil, tüm alışveriş merkezinin ortak kullanım alanları akla gelmelidir. Koridorlardaki bekleme ve dinlenme alanları, tuvalet girişleri ve kapılardaki dinlenme alanları, açık ve kapalı yemek alanları da bu mobilya grubuna dahildir.

Avm Koltuk Çeşitleri

Alışveriş merkezi mobilyaları dayanıklı olmalıdır. Kanepe, tekli koltuk, berjer ya da plastik sandalye olsun, çok fazla kişinin yükünü kaldıracağı için dayanıklılık esasına uygun yapılması gerekir. Firmamızın sunduğu alışveriş merkezi mobilyaları modellerde ve renklerde son derece çeşitlilik sağlıyoruz.

Avm Sandalyeleri

Farklı ayak yapılarına sahip olan sandalyelerimiz, kaliteli ve sağlam masalar işletmemizden satın alınabilir. Dış mekanlarda kullanmak için döşemesiz koltuklar ve banklar tercih edilebilir. Bunun yanında iç kısımlarda ve koridorlarda kullanmak için üçlü ve ikili koltuk mobilyaları da işletmemizden tercih edebilirsiniz.

Avm'ye Özel Mobilyalar

Mobilyalarınızın alışveriş merkezine uymasını istiyorsanız, eski ve güven vermeyen mobilyalardan sıkıldıysanız, sizlere ilaç gibi gelecek olan mobilyalar, farklı tarzlarda işletmemizde sunulmaktadır. Müşterilerimize özel ve konforlu mobilyalar sunuyoruz, her zaman mutluluk odaklı çalışıyoruz.