Ürün Etiketi - Avm Sandalyesi

Avm Sandalyeleri

Avm sandalyesi ürünleri, yemek katlarında müşterilerin rahatça yemek yemesi için tercih edilebilir ürünler arasındadır. Bunun yanında sabit sandalyeler kullanılarak, alışveriş merkezleri içerisinde dinlenme alanları da oluşturulabilir.

Dış Mekan Avm Sandalyesi

Alışveriş merkezi mobilyaları içinde yer alan sandalyeler, dış mekanlarda plastik, rattan sandalye görünümlü ya da metal olarak tercih edilebilir. Neo Horeca firması ayrıcalığıyla sahip olacağınız, birbirinden şık ve kullanışlı mobilyalar, dış mekanlarda misafirlerinizin rahatça zaman geçirmesini de sağlar.

İç Mekan Avm Sandalyesi

İç mekanlarda genellikle plastik türü tercih edilse de uzun süreli kullanım isteyenlerin mutlaka ahşap ya da metal ürünleri tercih etmesi gerekir. Kaliteli ve uzun yıllar yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alan sandalyeler, uygun fiyatlara satılmaktadır.

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum sandalyeler de bir diğer tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun nedeni hem hafif olması hem de son derece şık olmasıdır. Misafirlerinizin en iyi şekilde ağırlanması için, yemek alanlarında hafif ve kullanışlı ürünler yerleştirmek için Neo Horeca firması ürünlerini tercih ederek, uygun fiyatlara ürün satın alabilirsiniz.