NEO-300105T Ahşap Döşemeli Lokanta Sandalyesi

NEO-300105T-Ahşap-Döşemeli-Lokanta-Sandalyesi-4
NEO-300105T-Ahşap-Döşemeli-Lokanta-Sandalyesi-2
NEO-300105T-Ahşap-Döşemeli-Lokanta-Sandalyesi-3
NEO-300105T-Ahşap-Döşemeli-Lokanta-Sandalyesi-1

NEO-300105T Ahşap Döşemeli Lokanta Sandalyesi

Ahşap gövdeli yemek sandalyesi, meşe ve ceviz renklerde sipariş verilebilir. Tercihe göre lake boyanabilir. Deri veya kumaş döşenebilir. Lokanta, cafe, otel dekorasyonu için idealdir.

 

Açıklama

Ahşap Döşemeli Lokanta Sandalyesi

  • Beğenilen ve sıklıkla tercih edilen yemek sandalyesi, ince işçilik ile, ergonomik ölçülerde ve sağlam gövde yapısı ile üretilmektedir. Bu sandalye hem dikey hem yatay çıtalı olarak ürün koleksiyonunda bulunmaktadır.
  • Oturum yerinde kullanılan, yüksek dansiteli sünger, kalabalık yemek alanları için idealdir. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Her iki tercih için de pek çok kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde, istenilen renge boyanabilir. Meşe, ceviz renkleri farklı tonlarda talep edilebilir. Tercihe göre lake olarak boyanabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.47cm d.45cm h.89,5cm
  • Ürün, iç mekan kullanımı için uygundur. Ev ve işletme dekorasyonu için tercih edilebilir. Lokanta, restaurant, otel gibi yerlerde uzun yıllar sorunsuz kullanılır. Ayaklar arasındaki bağlantı ekstra dayanıklılık sağlar. Doğrudan yere değmemesi için, ayakların altında plastik takozlar bulunur. Yemek sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300105T Ahşap Döşemeli Lokanta Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: