NEO-300146T Ahşap Döşemeli Sandalye

NEO-300146T-Ahşap-Döşemeli-Sandalye-1
NEO-300146T-Ahşap-Döşemeli-Sandalye-2
NEO-300397T-Döşemeli-Kolsuz-Cafe-Sandalyesi-3

NEO-300146T Ahşap Döşemeli Sandalye

Ahşap döşemeli sandalye modeli dinamik tasarımı, zarif hatları, sunduğu konfor ile dikkat çekiyor. İç mekanlar için uygun ürünü, işletmenizde kullanabilirsiniz.

Ahşap döşemeli sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

 Ahşap Döşemeli Sandalye

Ahşap döşemeli sandalye modeli dinamik tasarımı, zarif hatları ve sunduğu konfor ile dikkat çekiyor. İç mekanlar için dizayn edilen bu ürünü, şık restaurant ve otel tasarımlarınızda kullanabilir veya cafe, coffee shop, bar gibi sosyal mekan çalışmalarınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sandalyenin gövdesi ve ayakları birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Oturum alanı için döşeme uygulaması yapılıyor. Kolsuz olarak tasarlanan ahşap sandalye, bu sayede geniş bir hareket alanı da sunuyor. Tasarım, üzerinde ufak oynamalar yapmaya ve daha kişisel bir sandalye yaratmanıza da imkan tanıyor.

Ürünü, kullanacağınız mekanın renkleriyle daha uyumlu hale getirmek veya firmanızın kurumsal kimliği ile bir bütünlük oluşturmak isterseniz, sunduğumuz farklı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Dilerseniz sandalyenin ahşap rengini değiştirebilir, döşeme kumaşı için farklı bir desen ya da renk tercihinde bulunabilirsiniz. Döşeme kaplamasını deri ile uygulatmayı da seçebilirsiniz.

Ahşap döşemeli sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde dekore edilebilir.
  • Ahşap Döşemeli Sandalyenin toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300146T Ahşap Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun