NEO-300167T Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-3

NEO-300167T Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

Hazeran sırtlı yemek sandalyesi, retro tarzda tasarlanmıştır. Dekoratif görünümlü, rahat oturumlu ve dayanıklıdır. Şık dekorasyona sahip restaurant işletmeleri için favori sandalyelerden biridir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

Dekorasyonunda yakın geçmişten izler taşımak isteyen işletmeler için ideal bir ürün olan Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi, sade ve şık dizaynı ile dikkat çekiyor.

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, kahve dükkanı ve steak house gibi yeme içme sektöründe bulunan işletmelerin dekorasyonlarında tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor. Sade tasarımıyla mevcut dekorasyonunuza rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi, retro tarzı benimseyen işletmelerin atmosferini en üst seviyeye taşıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin ahşap gövde imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövdenin rengi kullanıcının isteğine göre belirlenebiliyor ve istenilen renkte lake boyanabiliyor.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Döşeme için suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Rahat ve konforlu oturumu destekleyen ahşap sandalye, uzun süreli kullanım avantajına sahip olmasıyla da işletmelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşletmenizin tarzına uygun şekilde yapılabilecek modifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime girebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Yemek sandalyesinin bütün detaylarında ince işçilik ve kusursuz bir üretim sürecinin izleri görülebilir. Göze hitap eden zarif yapısı sayesinde, otel, cafe, restaurant gibi yeme içme sektöründeki işletmelerin yemek alanlarında fark oluşturabilirsiniz. Retro tarzdaki sandalye, rahat oturuma, uzun ömürlü gövde yapısına sahiptir.
  • Sandalyenin minderi için kumaş veya deri tercih edilebilir. Minder fermuarlıdır. İstenildiğinde kolayca temizlenebilir.
  • Gövde, fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Gövde ve hazeran, standart olarak ceviz renginde boyanmaktadır. Tercihe göre farklı renklerde üretilebilir.
  • Sandalye ölçüleri w.58cm d.62cm h.81,5cm
  • Şık dekorasyona sahip işletmelerde, misafirlere konforlu ve keyifli yemek ortamı sağlayan retro mobilya, sipariş üzerine üretilmektedir. Yemek masası seçimi için masalar kategorisi incelenebilir. Restaurant sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo