NEO-300167T Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300167T-Hazeran-Retro-Restaurant-Sandalyesi-3

NEO-300167T Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

Hazeran sırtlı yemek sandalyesi, retro tarzda tasarlanmıştır. Dekoratif görünümlü, rahat oturumlu ve dayanıklıdır. Şık dekorasyona sahip restaurant işletmeleri için favori sandalyelerden biridir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Hazeran Retro Restaurant Sandalyesi

  • Yemek sandalyesinin bütün detaylarında ince işçilik ve kusursuz bir üretim sürecinin izleri görülebilir. Göze hitap eden zarif yapısı sayesinde, yemek alanlarında fark oluşturabilirsiniz. Retro tarzdaki sandalye, rahat oturuma, uzun ömürlü gövde yapısına sahiptir.
  • Sandalyenin minderi için kumaş veya deri tercih edilebilir. Minder fermuarlıdır. İstenildiğinde kolayca temizlenebilir.
  • Gövde, fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Gövde ve hazeran, standart olarak ceviz renginde boyanmaktadır. Tercihe göre farklı renklerde üretilebilir.
  • Sandalye ölçüleri w.58cm d.62cm h.81,5cm
  • Şık dekorasyona sahip işletmelerde, misafirlere konforlu ve keyifli yemek ortamı sağlayan retro mobilya, sipariş üzerine üretilmektedir. Yemek masası seçimi için masalar kategorisi incelenebilir. Restaurant sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo