NEO-300173T Modern Restaurant Sandalyesi

Modern Restaurant Sandalyesi NEO-300173T
Modern Restaurant Sandalyesi-1 NEO-300173T
Modern Restaurant Sandalyesi-2 NEO-300173T
Modern Restaurant Sandalyesi-3 NEO-300173T

NEO-300173T Modern Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Modern Restaurant Sandalyesi, restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Açıklama

Modern Restaurant Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen Modern Restaurant Sandalyesi, restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan ürün hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da tercih edilebiliyor. Sandalye insan trafiğinin fazla olduğu iç mekânlarda bile dayanıklılığını uzun süre korumayı başarıyor.

Oturum rahatlığı sağlayan ve omurga sağlığını destekleyen döşeme bölümünün yapımında farklı tür, renk ve desenlerden imal edilen kumaş veya deri kullanılabiliyor. Süet, nubuk, suni deri, pamuk, keten, kadife ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu çok sayıda kartela da döşemeli kısımda tercih edilmek üzere kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor ve tercih kullanıcıya bırakılıyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan model, marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ortama da şık bir hava katıyor.

Restaurant sandalyesi teknik özellikleri, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Restaurant sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, otel yemek alanları, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Restaurant sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo