NEO-300202T Ahşap Restaurant Sandalyesi

NEO-300202T-Ahşap-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300202T-Ahşap-Restaurant-Sandalyesi-4
NEO-300202T-Ahşap-Restaurant-Sandalyesi-2
NEO-300202T-Ahşap-Restaurant-Sandalyesi-3

NEO-300202T Ahşap Restaurant Sandalyesi

Ahşap Restaurant Sandalyesi; Klasik ve modern tasarım anlayışlarını bir araya getiren yapısı sayesinde, restaurant, cafe, otel dekorasyonları için favori ürünler arasındadır

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Ahşap Restaurant Sandalyesi

Klasik ve modern tasarım anlayışlarını bir araya getiren yapısı sayesinde her türlü restaurant, cafe, otel ve bistroda rahatlıkla tercih edilebilecek sandalyeler arasında yer alıyor. Modern görünümü ve konforlu yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal firmalar için özel olarak tasarlanan model, yüksek dayanıklılığıyla da öne çıkıyor.

Tamamen ahşaptan imal edilen ürün, bu sayede güçlü bir yapı sergiliyor ve konuklarınızın maksimum konfora ulaşmasına yardımcı oluyor. Tercihinize göre minderli ya da mindersiz olarak sipariş edebileceğiniz ürün, dilerseniz oturma ve sırt bölümlerinde sabit döşeme seçeneğiyle de üretilebiliyor.

Ahşap restaurant sandalyesi modelini sipariş verirken desen ve renk seçiminde bulunabilir, ürünü firmanızın kurumsal kimliğiyle birebir örtüşen bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Döşeme bölümü için kumaş ya da deri seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, döşeme detaylarında kapitoneli ya da düz alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ahşap rengini kendiniz belirleyebilir, ürün üzerine firmanızın logosunu bastırabilirsiniz. İşletmenizin iç mekanları için son derece ideal olan ürünü dilediğiniz sayıda sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşaptır.
  • Oturum kısmı için minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Talebe göre oturum ve sırt kısmına sabit döşeme yapılabilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, kapitoneli veya düz olabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda kullanılabilir. Restaurant, otel yemek alanları, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Ahşap Restaurant Sandalyesini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300202T Ahşap Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun