NEO-300234T Otel Restaurant Sandalyesi İç Mekan

NEO-300234T-Otel-Restaurant-Sandalyesi-İc-Mekan-1
NEO-300234T-Otel-Restaurant-Sandalyesi-İc-Mekan-2

NEO-300234T Otel Restaurant Sandalyesi İç Mekan

0 out of 5

Ahşap sandalye, otellerin restaurant bölümleri, kahve dükkanı ve cafe işletmeleri için tercih edilmektedir. Özel üretim sandalyenin hem ahşap gövdesi hem döşemesi için renk seçimi yapılabilir. Rahat oturumu ve şık görünümü öne çıkan özellikleridir.

 

Otel Restaurant Sandalyesi İç Mekan üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Otel Restaurant Sandalyesi İç Mekan

  • Şık görünümü ve vücut ergonomisine uygun yapısı ile horeca sektöründeki firmaların misafirlerini ağırlayabileceği ahşap sandalye uzun ömürlü yapısı, işletmeler açısından avantaj sağlar.
  • Sandalyenin döşemesi için kumaş ve deri tercihi yapılabilir. Farklı renklerin ve desenlerin olduğu çok sayıda karteladan, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir.
  • Ahşap gövde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile üretilmektedir. Ahşap kısımlar, istenilen renkte boyanabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.57,5 d.64 h.78cm
  • Sandalye iç mekan dekorasyonunda kullanılabilir. Yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçinin bulunduğu cafe, restaurant, otel, kahve dükkanı işletmeleri için uygundur. Sandalye ile kombin yapılacak yemek masası için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

En Beğenilen Ürünlerimiz

En Fazla Yorum Alan Ürünlerimiz