NEO-300240T Horeca Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

NEO-300240T-Horeca-Yemek-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı
NEO-300240T-Horeca-Yemek-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-1
NEO-300240T-Horeca-Yemek-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-2
NEO-300240T-Horeca-Yemek-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-3
Horeca-Yemek-Sandalyesi-Ahşap-Ayaklı-4-NEO-300240T

NEO-300240T Horeca Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

0 out of 5

Yemek sandalyesi, sade ve modern stilinin yanı sıra omurga sağlığını destekleyen tasarımı sayesinde, büyük ilgi gören horeca mobilyaları arasındadır.

Sandalye ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Horeca Yemek Sandalyesi Ahşap Ayaklı

Horeca Yemek Sandalyesi, sade ve modern stilinin yanı sıra omurga sağlığını destekleyen tasarımı sayesinde ilgi gören ahşap sandalye modelleri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Horeca sektöründe yer alan restaurant, cafe, otel, coffee shop ve steak house gibi işletmeler için ideal bir ürün olan sandalyenin, iç mekânlarda kullanılması öneriliyor.

Tamamı kaliteli ahşap ile imal edilen üründe, birinci sınıf kayın ağacı kullanılıyor. Sandalyenin oturum ve sırt kısmında yer alan döşeme için farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri tercih edilebiliyor. Ahşap ayak rengi de kullanıcı tarafından seçilebilen üründe ceviz, meşe rengi veya istenilen renkte lake cila seçenekleri bulunuyor. Yüksek hacimli siparişlerde ürün üzerinde küçük modifikasyonlar yapılabiliyor.

Müşterilerine sağlıklı, konforlu ve şık dekorasyon sunmayı hedefleyen işletmeler için ideal seçimdir. Pozitif bir kullanıcı deneyimi sunan sandalye, sağlamlığı sayesinde uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır.

Ürünle ilgili modifikasyon seçeneklerini detaylı olarak öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Tercih ettiğiniz modifikasyonlarla işletmenize uyum sağlayacak olan sandalye, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlıyor.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşap olan sandalye 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretilmektedir. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Ceviz, meşe rengi veya istenilen renkte lake cila tercih edilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektörü tarafından tercih edilmektedir. Restaurant, cafe, otel, coffee shop, steak house dekorasyonları için idealdir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Horeca yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo