NEO-300250T Katakana Sandalye Döşemeli

NEO-300250T-Katakana-Sandalye-Döşemeli-1
NEO-300250T-Katakana-Sandalye-Döşemeli-3
NEO-300250T-Katakana-Sandalye-Döşemeli-2

NEO-300250T Katakana Sandalye Döşemeli

İşletmelerinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için şık ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunan Katakana Sandalye modeli, rahatlığıyla göz dolduruyor.

Katakana sandalye üzerinde işletmenizin tarzına göre yapacağınız modifikasyonlarla misafirlerinizi, benzerini hiçbir yerde göremeyecekleri eşsiz bir sandalye üzerinde ağırlayabilirsiniz.

 

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Katakana Sandalye Döşemeli

İşletmelerinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için şık ve işlevsel bir kullanım deneyimi sunan Katakana Sandalye modeli, rahatlığıyla göz dolduruyor. Ürün restaurant, coffee shop, AVM, otel, bar ve cafelerde kullanılabiliyor. Ahşap sandalye, vücut konforunu destekleyen tasarımı sayesinde uzun süreli ve rahat oturumu destekliyor.

Katakana sandalyenin üretimi sipariş üzerine programa alınıyor. Ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen ürünün ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebiliyor.

Sandalyenin oturma kısmında kullanılan döşemede, işletmenizin genel havasına uyması için tercihinize göre kumaş ya da deri kullanılabiliyor. Renk ve desen seçimi kullanıcıya bırakılırken yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabiliyor.

Doğru dekorasyon hamleleri bir işletmenin kalite ve kurumsallığını gözler önüne seren en önemli ayrıntılardan biri. Siz de işletmenizde kullandığınız mobilyaların kalitesini bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim aşamaları, modifikasyon tercihleri, teknik detaylar ve fiyatla ilgili bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Katakana sandalye üzerinde işletmenizin tarzına göre yapacağınız modifikasyonlarla müşterilerinizi, benzerini hiçbir yerde göremeyecekleri eşsiz bir sandalye üzerinde ağırlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, coffee shop, avm, otel, cafe, bar gibi işletmelerin dekorasyonu için idealdir.
  • Katakana Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300250T Katakana Sandalye Döşemeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun