NEO-300286T Hazeranlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

NEO-300286T-Hazeranli-Dosemeli-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300286T-Hazeranli-Dosemeli-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300286T-Hazeranli-Dosemeli-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300286T Hazeranlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Hazeran döşemeli yemek sandalyesi, ev dekorasyonu ve ticari kullanım için uygundur. Sağlam gövde yapısı, kalabalık işletmeler açısından avantaj sağlar. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Sipariş üzerine üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Hazeranlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

  • Hem sağlam hem göze hitap eden yemek sandalyesi arayanlar için ideal ahşap sandalye modelidir. Sırt kısmında bulunan hazeran ve oturum kısmındaki döşeme şekli dekoratif görünüm sağlamaktadır. Ev dekorasyonu ve ticari kullanım için uygundur.
  • Döşeme, tercihe göre deri veya kumaş ile yapılabilir. Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş seçenekleri bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde, özellikle ticari kullanıma uygun olarak son derece sağlamdır. Ayaklar arasındaki bağlantı, dayanıklılığı arttırmaktadır. Ahşap rengi, diğer mobilyalar uyum sağlayacak şekilde belirlenebilir. Aynı şekilde, hazeran rengi de seçilebilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.51cm d.57cm h.88cm
  • İç mekan dekorasyonuna uygun sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo