NEO-300309T Veranda Metal Tekli Koltuk

Veranda Metal Tekli Koltuk NEO-300309T
Veranda Metal Tekli Koltuk-1 NEO-300309T
Veranda Metal Tekli Koltuk-2 NEO-300309T

NEO-300309T Veranda Metal Tekli Koltuk

0 out of 5

Veranda Metal Tekli Koltuk, horeca sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan modern tasarımı ile dikkat çekiyor. İç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılmak üzere tasarlanan veranda koltuğun metal gövdesinde statik boya kullanılıyor. 

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Veranda Metal Tekli Koltuk

Sipariş üzerine üretim programına alınan Veranda Metal Tekli Koltuk, horeca sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Gövdesi tamamen metalden imal edilen tekli koltuğun, yan kısımlarını da kaplayacak şekilde 4 adet minderi bulunuyor. 

İç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılmak üzere tasarlanan veranda koltuğun metal gövdesinde statik boya kullanılıyor. İhtiyaçlara göre farklı renk seçenekleri sunan model, ral kartelasından seçeceğiniz renge boyanarak tercihe göre minderlerle kontrast oluşturuyor veya renk uyumu yakalıyor.

Oturma ve sırt kısımları hariç, yan kısımlarını da kaplayacak biçimde 2 adet daha minderi bulunan koltuk, tercihe göre kumaş veya deri döşeme seçeneği sunuyor. Zengin kartelalardan dilediğiniz renk ve deseni seçebilir, keten, akrilik, pamuk, kadife, suni deri, süet veya nubuk döşemelikler arasından seçim yapabilirsiniz. 

Minderleri dolgu elyaf malzeme ile dikilen koltuk, arzu edildiği takdirde aynı malzemelerden üretilen çiftli veranda koltuk ile takım yapılabiliyor. Veranda, bahçe, teras, balkon ve kış bahçeleri için tercih edilen ürün; otel, kafe, restoran gibi işletmelerde sohbet alanları yaratmak için de değerlendirilebiliyor.

Horeca sektörünün dışında evlerin teras ve bahçe dekorasyonu için uygun olan tekli koltuk ve diğer ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, sipariş verebilirsiniz. 

Opsiyonları:

  • Veranda Metal Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Dolgu elyaf kullanılan oturum ve sırt minderleri için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal gövde statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Ev dekorasyonu ve Horeca sektöründeki işletmelerin kullanımı için doğru seçimdir. Veranda, bahçe, teras, balkon gibi alanlarda kullanılabilir. Otel, cafe, coffee shop, bar işletmelerini ziyaret eden arkadaş grupları için sohbet alanları oluşturulabilir.
  • Aynı modelde ikili kanepe de üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
  • Veranda Metal Tekli Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR