NEO-300392T Orta Yüzyıl Modern Sandalye

Orta Yüzyıl Modern Sandalye NEO-300392T
Orta Yüzyıl Modern Sandalye-1 NEO-300392T
Orta Yüzyıl Modern Sandalye-2 NEO-300392T
Orta Yüzyıl Modern Sandalye-3 NEO-300392T
Orta Yüzyıl Modern Sandalye-4 NEO-300392T
Orta Yüzyıl Modern Sandalye-5 NEO-300392T

NEO-300392T Orta Yüzyıl Modern Sandalye

0 out of 5

Orta Yüzyıl Modern Sandalye modeli, iç mekân kullanımına uygun. Horeca sektöründe yer alan işletmelerin dekorasyonu için en doğru tercihler arasında yer alıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerde kullanılan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanları için de iyi bir tercih olarak öne çıkıyor.

Açıklama

Orta Yüzyıl Modern Sandalye

Orta Yüzyıl Modern Sandalye modeli sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımına son derece uygun olan ürün, horeca sektöründe yer alan işletmelerin dekorasyonu için en doğru ahşap mobilya tercihleri arasında yer alıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerde kullanılan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanları için de iyi bir tercih olarak öne çıkıyor.

Konuklarınıza üst seviyede oturum konforu sunmanızı sağlayan ürünün gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Sandalyenin dayanıklı ahşap gövdesi için çeşitli renk seçenekleri mevcut. Ceviz veya meşe renklerinde boyanabilen ürüne arzu ederseniz lake uygulaması da yapılabiliyor.

Oturum rahatlığı gözetilerek yüksek dansiteli süngerden üretilen döşemeli kısımda farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Nubuk, kadife, suni deri, süet, pamuk, akrilik ve keten alternatiflerinin yer aldığı kartelalar da seçim açısından oldukça geniş bir yelpaze ortaya koyuyor.

Siz de işletmenizin kimliğini en iyi şekilde yansıtacak ve uzun yıllar dayanıklılığını muhafaza edecek sandalyeyi satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürünün üretim sürecindeki detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Orta Yüzyıl Modern Sandalye modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Ceviz veya meşe renklerinde boyanabilir, isteğe göre lake uygulaması da yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Orta Yüzyıl Modern Sandalye modeli ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo