NEO-300414T Restaurant Rustik Kollu Sandalye

NEO-300414T-Restaurant-Rustik-Kollu-Sandalye-1
NEO-300414T-Restaurant-Rustik-Kollu-Sandalye-3
NEO-300414T-Restaurant-Rustik-Kollu-Sandalye-2

NEO-300414T Restaurant Rustik Kollu Sandalye

0 out of 5

Rustik tarzdaki yemek sandalyesi, siparişe özel olarak üretime alınmaktadır. Renk seçimleri yapılabilir. Konforlu ve şık sandalye, restaurant, cafe dekorasyonunda kullanılabilir. Kalabalık işletmelerdeki yoğunluğa karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.

 

Restaurant Rustik Kollu Sandalye üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Restaurant Rustik Kollu Sandalye

  • Rustik tarzda tasarlanan yemek sandalyesi, hem görünüm hem konfor açısından, ticari işletmelerin iç mekan dekorasyonu için doğru seçimdir. Ergonomik yapısı, oturum ve sırt kısmının döşemeli olması, konforlu kullanım sağlar. Belirlenen renk seçimlerinden sonra, işletmeye özel olarak üretime alınmaktadır.
  • Döşeme için tercihe göre deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi için çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde, istenilen renkte üretilebilir. Sandalyenin metal kolları üzerine ahşap bulunur. Metal kısımlar için de renk ve kaplama seçimi yapılabilir. Metal kollar, statik boya ile boyanabilir veya pirinç, bronz, bakırgibi kaplamalar yapılabilir.
  • Sandalye ölçüleri w.54cm d.64cm h.92cm
  • Restaurant sandalyesi, cafe sandalyesi olarak kullanılabilir. Ofis, hastane, klinik işletmelerinin cafe bölümünde dekore edilebilir.
  • Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo