NEO-300425T İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan

İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan NEO-300425T
İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan-1 NEO-300425T
İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan-2 NEO-300425T
İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan-3 NEO-300425T
İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan-4 NEO-300425T
İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan-5 NEO-300425T

NEO-300425T İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan

0 out of 5

İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan, yemek yenilen alanlarda kaliteli ve dayanıklı bir sandalye tercih etmek isteyenler için özel olarak tasarlanır. Kişiselleştirilebilir tasarım özelliklerine sahip olan ürün, sipariş üzerine üretim programına tabi tutulur.

Açıklama

İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan

İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan, yemek yenilen alanlarda kaliteli ve dayanıklı bir sandalye tercih etmek isteyenler için özel olarak tasarlanır. Kişiselleştirilebilir tasarım özelliklerine sahip olan ahşap sandalye, sipariş üzerine üretim programına tabi tutulur.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacının şekillendirilmesi ile üretilen ahşap gövde üzerinde, konforlu ve yüksek dansiteli bir sünger döşeme yer alır. Farklı renk, desen ve türlerdeki kumaşlar ile genel tasarımına karar verebileceğiniz sandalye modeli, dekorasyona göre istenilen renkte lake boyanabilir. Ahşap gövde için dilediğiniz rengi seçerek ürünü kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

İç mekanlarda kullanım için tasarlanmış olan ahşap sandalye modelini restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop, bar işletmeleri gibi yeme-içme sektöründeki mekanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tüm alanın dekorasyonuna modern ve şık bir görünüm katacak olan sandalye tasarımı, evlerinizdeki yemek alanlarında da kullanılabilir. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı tanır.

Ürünün üretim süreci, logolu üretim, teslimat süresi, modifikasyon seçenekleri ve fiyat ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Opsiyonları:

  • İp Örgü Ahşap Sandalye İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Dekorasyona göre istenilen renkte lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Yemek sandalyesi olarak kullanımının yanı sıra ticari işletmelerin bekleme alanlarında da kullanılabilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu kalabalık işletmelerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Horeca mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo