NEO-300474T Kavisli Sırt Ahşap Yemek Sandalyesi

NEO-300474T-Kavisli-Sirt-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300474T-Kavisli-Sirt-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300474T-Kavisli-Sirt-Ahsap-Yemek-Sandalyesi-3

NEO-300474T Kavisli Sırt Ahşap Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Kalabalık yemek alanları için idealdir. Restaurant sandalyesi olarak tercih edilmektedir. Ahşap sandalyenin gövde ve döşeme rengi için seçim yapılabilir. Rahat oturuma ve sağlam gövde yapısına sahiptir.

 

Kavisli Sırt Ahşap Yemek Sandalyesi üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Kavisli Sırt Ahşap Yemek Sandalyesi

  • İnsanların beğenisini kazanan sade tasarıma sahip sandalye, rahat oturumu ve sağlam yapısı sayesinde favori ürünlerden biridir. Sırt kısmının biraz geriye doğru yatık ve kavisli olması, ekstra konfor sağlamaktadır. Restaurant gibi kalabalık alanları için idealdir.
  • Sandalyenin döşemesi için pek çok deri ve kumaş seçeneği bulunmaktadır. Renkler ve desenler arasından seçim yapılabilir.
  • Masif ahşap gövdenin rengi, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Ahşap renkleri arasından seçim yapılabilir veya istenilen renkte lake cila yapılabilir. Tercihe göre ahşap üzerine kurumsal logo uygulanabilir.
  • Yemek sandalyesi ölçüleri w.49cm d.56cm h.83,5cm
  • Ürün, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo