NEO-300477T Roll Alüminyum Yemek Sandalyesi Minderli

NEO-300477T-Roll-Aluminyum-Yemek-Sandalyesi-Minderli-1
NEO-300477T-Roll-Aluminyum-Yemek-Sandalyesi-Minderli-2

NEO-300477T Roll Alüminyum Yemek Sandalyesi Minderli

0 out of 5

Alüminyum yemek sandalyesi, evlerin yemek alanında, cafe, restaurant işletmelerinde dekore edilebilir. Tekne, hastane, ofis dekorasyonu için idealdir. Hem gövde hem minderler için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Roll Alüminyum Yemek Sandalyesi Minderli

  • Roll sandalye, oturum ve sırt bölümünün minderli olması sayesinde rahat oturuma sahiptir. Sandalyenin gövdesi alüminyum olduğu için hafiftir ve kolay taşınabilir. Alüminyum gövde sudan etkilenmez. Ev dekorasyonunda bireysel kullanım için, cafe ve restaurant, otel işletmelerinde ticari kullanım için uygundur. Ayrıca tekne, şirket, hastane, ofis dekorasyonunda şık görünüm sağlar.
  • Minder için bütün kumaş ve deri türleri kullanılabilir. Kartelalardan seçim yapılabilir. Minderler fermuarlı olarak üretilir. Dış mekan kullanımı için Sunbrella akrilik kumaş veya su geçirmeyen deri kullanılabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.64cm d.56cm h.94cm
  • Sandalyenin gövdesi, istenilen renkte boyanabilir. Ral kartelasından renk seçimi yapıldıktan sonra sandalye statik boya ile boyanmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo