NEO-300478T Roll Alüminyum Kollu Yemek Sandalyesi Minderli

NEO-300478T-Roll-Aluminyum-Kollu-Yemek-Sandalyesi-Minderli-1
NEO-300478T-Roll-Aluminyum-Kollu-Yemek-Sandalyesi-Minderli-2

NEO-300478T Roll Alüminyum Kollu Yemek Sandalyesi Minderli

0 out of 5

Kollu yemek sandalyesi, hafif, sağlam konforlu ve estetik görünümlüdür. Hem iç, hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Evlerin bahçe, veranda alanlarında, cafe, restaurant işletmelerinde dekore edilebilir. Hem gövde hem minderler için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Roll Alüminyum Kollu Yemek Sandalyesi Minderli

  • Yemek sandalyesi ölçülerinde ama koltuk rahatlığında olan ürün, hem kullanım, hem görsel açıdan iddialı modeller arasındadır. Alüminyum gövde, ürünün hafif ve dayanıklı olmasını sağlar, sudan etkilenmez. İç mekanda evlerin yemek salonunda, dış mekanda bahçe, veranda alanlarında kullanılabilir. Otel, restaurant, tekne, şirket, hastane, ofis dekorasyonunda şık görünüm sağlar.
  • Minderler, deri veya kumaş ile üretilebilir. Bütün deri ve kumaş türlerinin bulunduğu kartelalardan seçim yapılabilir. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlı olarak üretilir. Dış mekan kullanımı için Sunbrella akrilik kumaş veya su geçirmeyen deri kullanılabilir. UV katkılı deri ve kumaşların, güneş altında renkleri solmaz.
  • Kollu yemek sandalyesinin ölçüleri w.64cm d.64cm h.94cm
  • Sandalyenin gövdesi, dekorasyona göre, istenilen renkte boyanabilir. Statik boyalıdır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo