Ahşap Bar Masası

Ahşap bar masası kullanımı rahat olması gereken ürünlerdir. İşletmelerde yer temizliği yapılırken kolayca kenara çekilmeli fakat bir o kadar da kibar ve estetik görüntüye sahip olmalıdır. Neo Horeca firması, birbirinden farklı, özel ahşap bar masası ve ahşap bar sandalyesi ürünleriyle hizmet
vermektedir.

Konfor Sağlar

Bar mobilyaları arasında birinci sırada yer alan ahşap bar masaları, misafirlerin ziyaretleri sırasında konforunu sağlarken, sağlam duruşu ve uzun ömürlü oluşuyla da işletmeye fayda sunmaktadır. Ürünler tablalarıyla birlikte sipariş edilebileceği gibi farklı ayak ve tabla olarak alınabilir.

Müşteri Memnuniyeti

Ahşap bar masaları, ayak kısmı detaylı ya da düz olarak tercih edilebilir durumdadır. Özellikle kıvrımlı masa ayaklarını sevenlere özel uygun fiyatlarda ürünler sunan firma, müşteri memnuniyetini artırmak için model ve seçim şansını da yükseltmektedir.

Dekorasyonda Değişiklik

Ahşap tablaların rengi, iç mekanın rengine ve istenen ambiyansa göre değiştirilebilir. Dekorasyona uygun olan ahşap renkleri seçilerek, hem desen devamlılığı hem de bütünlük sağlanabilir. Tamamen işletmelerin tercihine kalan bu durum, Neo Horeca ile çok kolaydır.