Werzalit Bar Masası

Werzalit Bar Masası Ürünleri

Werzalit bar masası ürünü, işletmelerinizin farklı dokunuşları için kullanabileceğiniz tarza sahiptir. İç malzemesinde inceltilmiş, yongalar bulunmaktadır. Sıcaklıkla şekil verilerek işlenen bu ürün, üzeri kaplanarak satışa çıkartılmaktadır.

Rahatlık ve Konfor

Bar mobilyaları işletmenin iç dekoruna ve dizaynına göre değişebilir, fakat barların olmazsa olmazı yüksek masalardır. İsteyenler masaya yüksek bar tabureleri çekebilir ve oturabilir. Bunun yanında ayakta durularak da rahatça içecekler yudumlanabilir. Neo Horeca markası ayrıcalığına sahip olan ürünler, kaliteli bar masaları olarak sunulmaktadır.

Çeşitlendirme

Uygun fiyatlı werzalit bar masası ve mobilyaları için kaliteli firmalar tercih edilmelidir. Metal ayaklara sahip olan bar masalarının yüzeylerinde dilenen renkte werzalit kullanılarak şekillendirme yapılabilir. Masa tablaları da aynı masa ayakları gibi çeşitlendirilerek seçilebilmektedir.  

Masa Modelleri

Werzalit, hem uygun fiyatlı olması hem de konfor sağlaması açısından çok sık tercih edilen bir üründür. Kullanımı ve temizliği çok kolay olduğu için, werzalit bar masası modelleri de oldukça gelişmiştir. Çeşitler arasından tercih yaparken, sandalyeyle renk uyumuna dikkat edilmelidir. Cam, ahşap, metal masa ürünleri Neo Horeca tarafından kaliteli ve dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.