siesta şezlong

Siesta Şezlong Modelleri

Siesta markalı ürünlerimizi sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. En beğenilen siesta ürünlerimiz; koltuk, tabure, sandalye ve siesta şezlonglar ürünlerimizdir. Kullanıldığı her alana şıklık katan siesta markalı otel havuz şezlong ürünlerimiz, müşterilerinizin havuz keyfine katkı sağlıyor.

Siesta Şezlong Özellikleri

Dayanıklı ve rahat yapısıyla standart ölçülere uygundur. Siesta markalı ürünlerimiz restaurant ve cafe gibi işletmelerde ya da bar gibi eğlence alanlarında tercih edilmektedir.

Siesta Şezlong ve Siesta Ürünleri Kullanım Alanları

Siesta ürünlerinin tercih edilmesinin sebebi uzun ömürlü yapıda olmasıdır. Siesta ürünlerinin hastane ve avm gibi alanlarda tercih edilmesi, insan yoğunluğunun olduğu alanlarda ürünlerin dayanıklı olma zorunluluğundan kaynaklanıyor.

Şezlong Nasıl Olmalı?

Şezlong ürünleri öncelikle, sürekli kullanıma uygun olarak hijyenik ve silinebilir olması gerekmektedir. Siesta ürünlerimiz bu özelliğiyle her kullanımda müşterilerinize hijyen sunmanızı sağlıyor.

Şezlong Sipariş ve Teslimat

İş temposunda rahatlığın önem kazandığı ofis ve home ofis gibi iş alanlarında da kullanımı yaygındır. Bahçe havuzunuzda kullanmak adına isterseniz perakende sipariş verebiliyorsunuz. Toptan fiyatlarımız ise sizlere özel ve oldukça uygundur.