Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Bahçe ve kafelerin açık alanlarında kullanılan bahçe şemsiyesi çeşitleri hem kaliteli hem de uzun ömürlü olmalıdır. NEO Horeca, işletmelere dayanıklı ve kullanışlı mobilyalar üretmeye devam ediyor. Bahçe şemsiyesi çeşitleri, farklı model ve renklerde üretiliyor. İsteyen müşteriler için püskül kullanımı ya da logo baskısı yapılıyor.

Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Firmada sipariş üzerine üretilen ve yurdun dört bir yanına kargo ile gönderilen bahçe şemsiyesi modeli oldukça fazladır. Teleskopik dikdörtgen, teleskopik kare, otomatik teleskopik güneş enerjili, led ışıklı, yandan direkli şemsiye ile yanında havuz ve teras için de şemsiye üretilmektedir.

Bahçe Şemsiyesi Özellikleri

Bahçe şemsiyeleri akrilik kumaştan üretiliyor. Solma yapmayan kumaş için 5 yıl garanti veriliyor. Metal kısımlar kaliteli alüminyum malzemeden yapılıyor. Alüminyum parçalara eloksal kaplama uygulanıyor. Tercihe göre sunbrella kumaş da kullanılır. UV katkılı kumaşlardan faydalanılır. Güneş, rüzgar ve yağışa karşı dayanıklıdır.

Bahçe Şemsiyesi Ölçüleri

Bahçe şemsiyeleri açılıp kapananilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden kullanılacak alana göre özel ölçülerde yapılabiliyor. Ortalama 100 mm'lik alanı koruyacak ölçülere sahiptir.

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Bahçe şemsiyeleri model ve büyüklüğüne göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Kullanılan kumaş malzemesi, püskül, logo ve özel modifiye çalışmaları fiyatın belirlenmesinde rol oynuyor.