Plastik Koltuk

Bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisinde bulunan plastik koltuklar, aynı modelde üretilen plastik kanepeler ile birlikte kullanılabileceği gibi ayrı olarak da dekore edilebilir. Konfor, görsellik ve sağlamlık özelliklerine sahip plastik koltuklar, renk alternatiflidir. Dış mekanın yanı sıra iç mekan dekorasyonunda da şık görünüm sağlar.

Koltuklar, yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçinin geldiği, otel, cafe, avm gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda on iki ay durabilir. Dikdörtgen yemek masası etrafında kullanılabileceği gibi, aralarına orta sehpa konulabilir. Plastik koltuklar minderli olarak sipariş verilebilir. Minderler istenilen renkte, desende ve özelliklerde üretilebilir.

Bütün bahçe koltuklarında olduğu gibi, plastik koltuklar da UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Aşırı güneş ışığında bile rengi solmaz, yeni görümünü yıllarca korur.

Hafif olmaları sayesinde pratik ürünlerdir. Taşınması, depolanması, depolanması kolaydır. Ayrıca kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez, hijyenik ürünlerdir.

Plastik bahçe mobilyaları grubunda, plastik sandalye, plastik masa, plastik bar sandalyesi, bar masası, şezlong, oturma grubu modelleri bulunmaktadır. İlgili kategoride bulabilirsiniz. Plastik koltuklar ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.