Döküm Masa

Döküm Masa Modelleri

Alüminyum döküm tekniği kullanılarak yapılan döküm masa modellerimiz oldukça şık ve dayanıklıdır. Hava koşullarına dayanıklı yapısı ile evinizin bahçesinde de kullanabilirsiniz.

Döküm Masa Özellikleri

Sizler için ürettiğimiz döküm masa modellerimizi rahatlıkla restaurant ve otel bahçe alanlarınızda kullanabilirsiniz. Oldukça kibar ve farklı desenlerde yapılan dökümler, ayak modelleri ile estetik görünüm sağlar.

Döküm Masa Kullanım Alanları

Döküm masalar özellikle her mevsim kullanılabilecek yapıdadır. İster açık alanda isterseniz kış bahçenizde oldukça konforludur. İşletmelerde özellikle hastane avm bölümlerinde iç ve dış mekânlarda tercih edilir.

Döküm Masa Sipariş ve Teslimat

Toptan döküm masa siparişleriniz için sizlere dilediğiniz miktarda gönderim sağlıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına durmadan üretiyoruz. Dinlenme alanları, yemek alanları, tesisler, cafe ve bar gibi birçok alanda kullanıma uygundur.

Döküm Masa Fiyatlar

Döküm masa fiyatlarımız imalattan sizlere sunulduğu için en düşük fiyatlardan oluşur. Malzeme kalitesi ve tasarımı ile eşsiz bir kullanıma sahip ürünlerimizi, tüm dünyaya ihraç ediyoruz. İster toptan ister perakende, sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz.