siesta sandalye

Siesta Sandalye Modelleri

Mobilya ve bahçe ürünlerimiz arasında yer alan siesta sandalye ürünlerimiz ile restaurant işletmenizde, müşterilerinize daha kaliteli hizmet vermeniz adına destek oluyoruz.

Siesta Sandalye Özellikleri

Siesta sandalye özellikleri arasında uzun ömürlü olması, güneş ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olması vardır. Güneş nedeniyle zamanla birçok bahçe ürünü solabilir. Siesta ürünlerimizde ise cafe ve bar bahçe alanlarınızda kullandığınız siesta ürünlerimiz UV korumalıdır.

Siesta Sandalye Kullanım Alanları

Siesta sandalyelerimizi; siesta markalı otel sehpaları ile kullanabilirsiniz. Siesta sandalyemiz kullanım rahatlığı ile müşterilerinizin keyifli olmalarını sağlıyor. Uzun oturmaya uyumlu, ağrı yapmaz ve konforludur. Bahçenizde, ofis ya da home ofis alanınızda, hastane ve avm gibi kalabalık işletmelerde kullanılan çok şık sandalyelerdir.

Siesta Sandalye Sipariş ve Teslimat

Siesta sipariş ve teslimatlarımızda sizler için korumalı gönderim sunuyoruz. Taleplerinizde adet ve toplu siparişlerinize özel olarak teslimat yapılmaktadır.

Siesta Sandalye Fiyat

Siesta restaurant sandalye fiyatlarımızda; uzun süre kullanacağınız kaliteli bir ürün için belirlenen en uygun fiyat seviyesi belirlenmiştir. Siparişleriniz için bizlere ulaşmanız yeterlidir.