NEO-200256T Siesta Cross XL Sandalye

NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-1
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-2
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-3
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-4
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-5
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-6
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-7
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-8
NEO-200256T-Siesta-Cross-XL-Sandalye-9

NEO-200256T Siesta Cross XL Sandalye

0 out of 5

Klasik tasarıma sahip Siesta Cross XL Sandalye, bahçe mobilyaları arasında, şıklığı ile öne çıkmaktadır. Ev, cafe, restaurant, düğün salonu, otel dekorasyonu için tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir. Ergonomik ve konforlu sandalye, kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-200256T Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Siesta Cross XL Sandalye

  • Plastik sandalye modelleri içerinde, klasik tarzı, konforu ve şık görünümü sebebiyle öne çıkan iddialı ürünlerden biridir. Bahçe mobilyaları tasarımlarını üst seviyeye zorlayan model, modern üretim teknikleri sayesinde uzun yıllar yeni görünümünü korur. Çapraz sırtlı sandalye, dış mekanın yanı sıra iç mekan dekorasyonunda da kullanılabilir. Siesta Cross XL sandalye, ev ve işletme kullanımı için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, balkon alanlarında şık yemek alanı oluşturulabilir. Ayrıca cafe, restaurant, otel, düğün salonu, şirket ve fabrika sosyal alanları, ürünün tercih edilebileceği diğer alanlardır.
  • Sandalye, dış mekandaki zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Özenli kullanım gerekmez. Yağmur, kar, güneş altında sorunsuz olarak durabilir.
  • Diğer önemli özelliği istiflenebilir olmasıdır. Kolay taşınır, depolanır ve sevk edilir. Ayrıca bulunduğu yerin temizliği için kolaylık sağlar.
  • Çapraz sırtlı sandalye, beş farklı renkte sunulmaktadır. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renkleri arasından seçim yapılabilir. UV katkısı sayesinde uzun yıllar renk solması yaşanmaz.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez ve hijyeniktir.
  • Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, kalabalık işletme dekorasyonunda, ürünün dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca hafif olması, kullanım kolaylığı sağlar.
  • Ürün ile birlikte kullanılacak masa tasarımlarını incelemek için plastik masalar kategorisi incelenebilir. İlave olarak, bu ürün, compact, kütük, kaplama, werzalit, mdf-lam masalar ile birlikte de şık görünüm sağlar. İstenirse minderli olarak da sipariş verilebilir. Minder rengi, kullanıcı tarafından seçilebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: