NEO-750001T Alüminyum Fileli Sandalye

Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-1
Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-2
Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-3
Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-4
Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-5
Alüminyum Fileli Sandalye NEO-750001T-6

NEO-750001T Alüminyum Fileli Sandalye

Modern, hafif, konforlu ve uzun ömürlü Alüminyum Fileli Sandalye, renk alternatiflidir. Cafe, restaurant, otel, avm gibi insan trafiğinin fazla olduğu işletmeler için idealdir. İstiflenebilir.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

 

Açıklama

Alüminyum Fileli Sandalye

  • Alüminyum Fileli Sandalye, ticari işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılan bahçe sandalyesidir. Özellikle uzun süreli yemek ve sohbet zamanları için, konforlu bir kullanım sağlanır. Modern tasarımı, dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıran renk alternatifleri sebebiyle ideal seçimdir. Otel yemek alanları, cafe, coffee shop, restaurant, avm gibi kalabalık işletmeler tarafından tercih edilmektedir.
  • Alüminyum gövde, hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ayrıca sandalyenin hafif olmasını sağlar. Gövdenin rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Oturum ve sırt bölümünde Serge Ferrari fileli kumaş kullanılmaktadır. Kumaş UV katkılı olduğu için güneş ışığından etkilenmez, rengi solmaz. Yağış sonrasında hızlı kurur. Fileli kumaş için de renk kartelasından seçim yapılabilir.
  • Sandalyenin kolları üzerinde iroko ahşap bulunmaktadır. İroko, dış mekan hava şartlarına dayanıklıdır.
  • Sandalye, istiflenebilir özelliktedir. Taşıma ve depolama zamanlarında önemli kolaylık sağlar. Ayrıca yer kaplamadığı için düşük nakliye gideri avantajı sağlanır.
  • Hem tasarım hem konfor olarak favori ürünler arasında bulunan alüminyum sandalye, bahçe fileli ikili bank olarak da üretilmektedir. Bank ile birlikte yemek masasının yanında kullanılabilir veya küçük bir oturma grubu oluşturulabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750001T Alüminyum Fileli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun