NEO-750004T Bahçe Fileli İkili Alüminyum Bank Koltuk Dış Mekan

NEO-750004T-Bahce-Fileli-İkili-Aluminyum-Bank-Koltuk-Dis-Mekan-1

NEO-750004T Bahçe Fileli İkili Alüminyum Bank Koltuk Dış Mekan

Yemek masasında kullanılabilir veya fileli sandalyeler ile birlikte küçük bir oturma grubu oluşturulabilir. Dış mekanda hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Rahat oturuma sahip fileli bahçe bankı, renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Bahçe Fileli İkili Alüminyum Bank Koltuk Dış Mekan

  • Bahçe fileli bank, dikdörtgen yemek masalarının uzun kenarında keyifli bir kullanım sağlar. Ayrıca dış mekanda küçük bir oturma grubu oluşturulabilir. Bahçe, veranda, teras alanlarında fileli bahçe sandalyeleri ile birlikte kombin yapılabilir. Yürüyüş yolu kenarında dinlenme bankı olarak da kullanılabilir. Kalabalık yerlerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Alüminyum’dan üretilen bank, dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Gövde, kullanıcı tarafından seçilen renk ile mat veya parlak olarak boyanabilir.
  • Serge Ferrari marka fileli kumaş, UV katkılıdır ve güneş altında rengi solmaz. Islandığı zaman dakikalar içerisinde kurur. Bank, minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir.
  • Hafif olması kullanım kolaylığı sağlar.
  • Kollarının üzerinde bulunan iroko ahşap, hava şartlarına dayanıklıdır.
  • Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.
  • Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek fileli bank, otel, avm, cafe, restaurant, food court, konut sitesi, tatil köyü projelerinde tercih edilebilir. Alüminyum fileli bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750004T Bahçe Fileli İkili Alüminyum Bank Koltuk Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun