Tekstilen Sandalye

Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda, hem görünüm hem konfor açısından favori seçimlerden biri olan tekstilen sandalyeler, pek çok avantajlı özelliklere sahiptir. Bahçe sandalyesi olarak tasarlanan ürün, pek çok işletme tarafından iç mekanda da kullanılmaktadır. Sandalye ölçülerinde ama koltuk rahatlığında olduğu için, uzun sohbet zamanları için idealdir. Minderli veya mindersiz olarak kullanılabilir. Minder siparişi için kumaş veya deri seçimi yapılabilir.

Hava geçirgenliğine sahip olan sandalye, terletmez. Islandığında üzerinde su birikmez, kısa sürede kurur. Tekstilen sandalyelerde, Serge Ferrari marka fileli kumaş kullanılmaktadır. Dayanıklı kumaş, güneş ışığı sebebiyle solmaz. Kumaş kısımlar İçin renk seçimi yapılabilir. Sandalyenin gövdesi alüminyumdur. Hafif olan sandalyeler, kolayca taşınabilir. Sudan etkilenmez, havuz ve deniz kenarı alanlarda güvenle kullanılabilir. Ayrıca alüminyum gövde, istenilen renge boyanabilir. Hem kumaş hem gövde rengi seçiminin kullanıcı tarafından yapılabiliyor olması, ürünün dekorasyona uyumunu kolaylaştırır. Birlikte kullanılacak masa seçimi için masalar kategorisindeki onlarca farklı tasarım incelenebilir.

Tekstilen fileli sandalye, aynı modelde tekstilen fileli bank olarak üretilmektedir. Bu iki ürün ile küçük bir oturma grubu oluşturulabilir. Fileli bank, dikdörtgen yemek masasının yanında kullanılabilir. Sandalyeler ve banklar, konforlu yapısı, dayanıklı olması ve ekonomik fiyatı sebebiyle otel, cafe, restaurant, coffee shop, food court dekorasyonunda tercih edilmektedir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu bu işletmelerde uzun yıllar dayanıklılığını korur. Ticari kullanımın yanı sıra ev dekorasyonu için de idealdir. Tekstilen fileli sandalye ve tekstilen fileli bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.