Compact Masa

Compact Masa Modelleri

Sizler için ürünlerimizde birçok alternatif sunuyoruz. İşletmenize ve evinize özel ürünleri tasarlarken her zaman farklı olmanıza özen gösteriyoruz. Farklı desenleri seven cafe ve restaurant gibi işletmelere özel olarak ürettiğimiz masamız ile özgün olacaksınız.

Compact Masa Özellikleri

Sıkıştırma tekniği ile ürettiğimiz compact masa modellerimiz, hava koşullarına dayanıklı ve üretim tekniği nedeni ile küflenmeye karşı depolanabilir özelliğe sahip.

Compact Masa Kullanım Alanları

Compact masa diğer masalar arasında üretim tekniği ile farklıdır. Güçlü yapıştırıcıların kullanıldığı, yoğun basınç ile talaşların sıkıştırılması ile oluşan tabakanın üzerini birbirinden güzel desenlerle kaplayarak sunuyoruz. Bu nedenle eğlence mekânları arasında birçok bar tarafından kullanılan bir üründür.

Compact Masa Sipariş ve Teslimat

Compact masa sipariş ve teslimat olarak sizlere stoklarımız dahilinde gönderim gerçekleştiriyoruz. Üretim yapmamız, dilediğiniz siparişin sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlıyor.

Compact Masa Fiyatları

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi hastane avm ve otel işletmelerinize özel toptan fiyatlar sunuyoruz. Compact masa fiyatlarımız en makul seviyede olup, kaliteli ürünlerimizi kullanmanız adına belirlenmiştir.