Mdf-Lam Masa Tablası

Mdf-Lam Masa Tablası Modelleri

Mdf-lam masa tablası renk seçenekleriyle birlikte sunulmaktadır. Masa ayaklarına karar verildikten sonra, uzun yıllar eskitemeyeceğiniz özelliğe sahip mdf plakalardan masa tablaları sipariş edebilirsiniz. Özel ürünlerin sunumunda düz renklerden ahşap tonlarına kadar geniş ürün mevcuttur.

Kolay Temizlenir Yüzey

Otel işletmelerinde, açık büfe ya da alakart bölümlerinde kolaylıkla yemek servisi için kullanılabilecek mdf masa tablaları, son derece kolay temizlendiği için personelinizin iş yükünü hafifletecektir.

Yiyecek İçecek İşletmeleri

Restaurant yiyecek-içecek işletmelerinde, iç mekanınızın dekorasyonuna uygun olarak bulabileceğiniz masa tablaları arıyorsanız, mutlaka mdf-lam masa tablaları ürünlerini incelemelisiniz. Cafe işletmelerine, on sekiz mm ile 40 mm aralığında kesilerek teslim edilen özel masalar, pvc bant kullanılarak tamamlanmaktadır. Uzun ömürlü olmasının yanında, ayak seçimiyle ürün hizmeti alabilirsiniz. İşletmeler için kütük masa tablası, verzalit masa tablası modelleri'de mevcut

Özel Kesimler

Bar işletmelerinde kullanılmak üzere kare ya da yuvarlak mdf masa tablalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzeylerin kolay temizlenmesi için birbirinden farklı modellerde bulunan tablalar sizlere farklılık katacaktır. Hastane avm gibi yerlerde, kullanımı son derece kolay olan, 45 derecelik gönyeyle kesilen ürünler, şık görüntüyü sağlamak için tercih edilebilir.