Rattan Görünümlü Bar Sandalyesi

Rattan görünümlü bar sandalyesi, bulunduğu dekorasyona uyumu kolaylaştıracak şekilde; Beyaz, koyu gri ve kahverengi renk seçenekleri ile üretilmektedir. Dekoratif görünüme sahip olması dışında kullanışlı, dayanıklı ve ekonomik olması sebebiyle, bahçe mobilyaları arasında popüler bir üründür. Bu özellikleri sebebiyle ticari kullanıma uygundur. Otel, cafe, food court, coffee shop, fast food, bar işletmelerinin dış alanları için tercih edilmektedir. Bahçe, veranda, balkon, teras, havuz yanı, deniz kenarı alanlarında güneşten ve yağıştan etkilenmez. Son derece dayanıklıdır. Koleksiyonda bulunan bütün plastik mobilyalar gibi bu bar sandalyesi de UV korumalıdır. Uzun yıllar rengi solmaz.

Ergonomik ölçülerde üretilen Rattan görünümlü bar sandalyesi, rahat oturuma sahiptir. Tercihe göre oturum kısmı için minder üretilebilir. Dış mekana uygun polyester ve akrilik kumaşlar arasından renk ve desen seçimi yapılabilir.

Rattan görünümlü bar sandalyesi, istiflenebildiği için kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamaz. Özellikle otellerin sezon sonu zamanlarında kolayca taşınabilir ve depolanabilir. Hafif olması ekstra kolaylık sağlar.

Bar sandalyesi, aynı dokuda üretilen rattan görünümlü masa ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca, çok sayıda modelin bulunduğu bar masaları sayfamızı inceleyerek, dekorasyonunuza en uygun seçimi yapabilirsiniz. 

Rattan görünümlü bar sandalyesi ile aynı dokuda sandalye, koltuk, salıncak ve oturma grubu modellerini de incelemenizi öneririz. Bar sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.