bahçe mobilyası

Bahçe Mobilyası Modelleri
Evlerin ve işletmelerin dış mekan alanları için ilgi ve göz alıcı dekorasyon oluşturma isteği her sene artan oranda devam ediyor. Yakın zamana kadar herhangi bir mobilya grubuyla oluşturulan alanlar artık görsel olarak iç mekanın devamı olacak kadar şık, konforlu ve uzun yıllar yeni görünümünü koruyacak sağlamlıkta talep ediliyor. Bu sayede her sene ortaya çıkan farklı tasarımlar, daha fazla beklentiyi karşılamak durumunda. Bahçe mobilyası modelleri arasında, genelde farklı yerlerde görülen, tecrübe edilen ürünler tüketici gözünde daha güvenli liman olsa da farklı tasarımlara bir şans vermek gerekiyor.

Ürün seçimi, kullanılacağı yere ve kullanım amacına göre yapılmalı. Örneğin; Ahşap bahçe mobilyaları, yüksek adette kullanılan işletmelerde yıllık bakımı da göz önünde bulundurularak seçilmeli. Aynı şekilde sıklıkla yer değişikliği yapılacak ise istiflenebilmesi ve hafifliği de göz önünde bulundurulmalı.
Dış Mekan Bahçe Mobilyası
Dış mekan kullanımı için mobilyaların hava şartlarına dayanıklı olması önemlidir. Ahşap bahçe mobilyaları için teak, iroko, afromozya gibi ağaçlar, metal bahçe mobilyaları için alüminyum veya paslanmaz çelik tercih edilmeli. Metal mobilyaların boya öncesinde kataforez kaplanması, paslanmasını sağlayacaktır. Ayrıca plastik bahçe mobilyaları için de UV katkılı polipropilen malzemeler, uzun yıllar dayanıklılık sağlar. Bahçe mobilyası fiyatları da, bu kriterlere göre doğru ürün doğru fiyat şeklinde belirlenir. Sonuç olarak benzer ürünler farklı fiyatlar ile sunulmaktadır ancak aradaki fark hiç bir zaman sadece fiyat olmaz.

Dekorasyona ve ihtiyaca en uygun bahçe mobilyası çeşitleri için, konusunda deneyimli Neo Horeca ile iletişime geçebilir, sizi mutlu edecek hizmet elde edebilirsiniz.