Plaj Havuz Şemsiyesi

Plaj Havuz Şemsiyesi Modelleri

Plaj ve havuzlarda tercih edilen şemsiyeler, işletmenizi öne çıkartacak, müşterilerinize konfor sağlayacak ürünlerdir. Firma logosu tercihe göre ürün üzerine işlenerek teslimat yapılmaktadır. Mandallı olarak üretile plaj havuz şemsiyesi modelleri ve renkleri, müşteri isteğine göre şekillenmektedir.

Kaliteli Üretim

Gölge gerektiren alan boyutuna göre tercih edilebilecek olan şemsiyeler, maksimum faydayı sağlaması için kaliteli firmalardan temin edilmelidir. Sağlam yapısı olması gereken bu şemsiyeler, uzun süreli kullanımlarda ve dış ortamın zorluğuna katlanabilmelidir.

Plajlarda Sık Kullanım

Plaj havuz şemsiyesi çeşitleri konusunda müşterilerine seçenek sunan Neo Horeca firması, hem teknolojik hem manuel pek çok ürünle hizmet vermektedir. Sahillerde kullanılmak üzere kapanıp açılan şemsiyelerin yanı sıra sabit şemsiyeler de sunmaktadır.

Sabit Şemsiyeler

Havuz başında tercih edilen sabit ve büyük şemsiyeler, müşterilerinizin güneşin tadını çıkartmasında yardımcı olacaktır. En verimli şekilde kullanarak, uzun yıllar hizmet vereceğiniz şemsiyelerde renk seçenekleri ve sabitleme olanakları da çeşitlenerek sunulmaktadır. Ebatlar konusunda da farklılıklar yaşanmakta, böylece müşteri isteği üzerinden sipariş teslim edilmektedir.