Ahşap Bar Sandalyesi

Ahşabın doğal ve sıcak görünümünden vazgeçmeyenler için, şık tasarım, rahat oturum ve dayanıklılık hedeflenerek üretilen ahşap bar sandalyesi modelleri sunulmaktadır. Mevcut veya oluşturulmak istenen dekorasyona en uygun model seçimi yapılabilir. Ahşap bar sandalyesi koleksiyonuna sürekli yeni ürünler eklenmektedir. Koleksiyonda farklı tarzlarda tasarlanan bar sandalyesi bulunmaktadır. Modern, country, klasik, iskandinav gibi pek çok tarzı bir arada görmek mümkündür.

Ahşap bar sandalyeleri, mimarların veya işletme sahiplerinin cila, döşeme seçimlerine göre özel olarak üretilmektedir. Döşemeli sandalyelerde tercihe göre farklı türlerde kumaşlar veya deriler kullanılabilir. Her ikisi için de çok sayıda renk ve desen alternatiflerinin bulunduğu kartelalardan seçim yapılabilir.

Özellikle talep edilen ancak mevcut ürünler arasında bulunmayan bar sandalyesinin çizimi ve görseli gönderilebilir, üretilebilme olanağı hakkında bilgi alınabilir. Yüksek adetli siparişler için özel üretim yapılabilmektedir.

Ahşap bar sandalyeleri, ticari kullanıma uygun sağlamlıkta üretilmektedir. Ürünler, insan trafiğinin fazla olduğu otel, cafe, coffee shop, bar, steak house işletmelerinde kullanılabilecek şekilde güçlü gövde yapısına sahiptir. Yüksek kalite standartları ve ince işçilik ile üretilen ürünler, ayrıca titizlikle paketlenip kusursuz olarak sevk edilmektedir.

Bar sandalyesi ile birlikte kullanılabilecek masalar için bar masaları sayfası incelenebilir, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir. Bar sandalyeleri ile aynı modelde ahşap yemek sandalyeleri de üretilmektedir.

Dünyanın pek çok ülkesindeki işletmeler ile işbirliği içerinde olan NEO Horeca, ihtiyaca uygun öneriler sunma, yüksek adetli siparişleri üretme, kalite kontrol, paketleme ve sevkıyat konularında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Otel, cafe, restaurant mobilyalarının tasarımında ve üretiminde uzman olan ekibimiz ile iletişime geçiniz.