NEO-300138T Ahşap Bar Sandalyesi Sırtlı Döşemeli

NEO-300138T-Ahsap-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Dosemeli-2
NEO-300138T-Ahsap-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Dosemeli-4
NEO-300138T-Ahsap-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Dosemeli-3
NEO-300138T-Ahsap-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Dosemeli-1

NEO-300138T Ahşap Bar Sandalyesi Sırtlı Döşemeli

0 out of 5

Masif ahşap, döşemeli bar sandalyesi, sipariş üzerine üretime alınmaktadır. Ahşap ve döşeme rengi için seçim yapılabilir. Bireysel ve ticari kullanım için uygundur. Konforlu, ergonomik ve şık bar sandalyesi, dekorasyona değer katar.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 47cm  / 18,5inc
Derinlik : 51cm  / 20inc
Sırt Yüksekliği : 110cm  / 43,3inc
Oturum Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Ağırlık : 9,1kg

Açıklama

Ahşap Bar Sandalyesi Sırtlı Döşemeli

  • Vintage tarzda tasarlanan ürünün gövdesi masif ahşaptır. Üretiminde birinci sınıf ahşap kullanılmaktadır. Ayaklar arasındaki bağlantılar, ürünün daha dayanıklı olmasını sağlar. Oturum yüksekliği standart olarak 75cm dir. Tercihe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Bar sandalyesi, bireysel ve ticari kullanım için uygundur. Örneğin; Evin mutfak bölümünde mutfak adası, cafe, bar, coffee shop, otel dekorasyonu için kullanılabilir. Konfor ve sağlamlığın yanı sıra görsel olarak da şık tasarımdır. Bar sandalyesi ile dekore edilecek bar masaları için masalar kategorisine bakılabilir. Özel üretim bar masası veya bar bankosu için iletişime geçiniz.
  • Masif ahşap gövde, tercihe göre farklı renklerde boyanabilir. Açık veya koyu renklerde, ahşap desenli olarak boyanabilir veya istenilen renkte lake cila yapılabilir.
  • Bar sandalyesinin ölçüleri w.51cm d.47cm h.110cm
  • Oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Döşeme, kapitoneli yapılabilir. Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde kumaş ve deri kartelaları mevcuttur. Döşeme için kartelalar incelenebilir.
  • Bar sandalyesi, insan trafiğinin fazla olduğu bütün işletmelerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur. Üretimde kullanılan her parça, yüksek kalite standartlarındadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo