Ahşap Sandalye

Tercihini doğal malzeme ile üretilen mobilyalardan yana kullananlar için, etkileyici görünüm ve konforlu kullanım amaçlanarak tasarlanan ahşap sandalye modelleri ile istenilen dekorasyona ulaşmak mümkün. Farklı mobilya tarzlarına uyum sağlayan modeller arasından, yemek alanına en uygun seçim yapılabilir.

Modern, country, iskandinav, vintage, klasik gibi farklı tarzlarda sandalyelerin bulunduğu koleksiyon, projeye göre özel olarak, yüksek adetli üretilmektedir. Ahşap rengi için cila alternatifleri arasından seçim yapılabilir. Oturum ve sırt bölümlerinde kumaş veya deri kullanılabilir. Bütün bu seçimler için çokça seçeneğin bulunduğu kartelalar bulunmaktadır. İncelenen ürünlerin bütün detayları, mimarlar ve işletme sahipleri tarafından belirlenebilir.

Ürün koleksiyonunda bulunmayan ancak görseli ve çizimi bulunan sandalye modelinin üretilebilme olanağı için bilgi alınabilir. Ahşap yemek sandalyesi ile birlikte kullanılacak yemek masası modelleri için masalar kategorisi incelenebilir.

Dekore edilen mekana göre ahşap sandalye seçimi yapılabilir. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi gibi işletmeler için üretilen sandalyeler, yıl içerisinde binlerce insanın kullanımına uygun olarak, güçlü gövde yapısına sahiptir. Kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri sayesinde, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmektedir.

Dünyanın pek çok ülkesindeki işletmeler ile işbirliği içerinde olan Neo Horeca, ihtiyaca uygun öneriler sunma, yüksek adetli siparişleri üretme, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat konularında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Otel, cafe, restaurant mobilyalarının tasarımında ve üretiminde uzman olan ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Döşemeli yemek sandalyeleri, estetik görünümün konfor ile buluştuğu ürünlerdir. Ev dekorasyonunda veya insanların güzel zaman geçirmek için gittiği cafe, restaurant, otel, coffee shop, alışveriş merkezi gibi işletmelerde, farklı tarzlarda karşımıza çıkmaktadır. Modern, vintage, nostaljik, klasik, endüstriyel, counrty, iskandinav gibi farklı tarzlarda tasarlanan tasarımlar, ileri teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Döşemeli sandalyelerin gövdesi, ahşap veya metal olabilir. Doğal malzeme olan ahşap, sıcak görünümü ve dekoratif duruşu ile öne çıkmaktadır. Farklı cila uygulamaları ile aynı ürün farklı yerlerde farklı görünüme bürünebilir. Sipariş üzerine üretime alınan döşemeli yemek sandalyelerinde, eskitme, lake, altın varak, gümüş varak, ceviz cila, meşe cila uygulamaları talep edilebilir.

Döşeme için tercihe göre farklı türlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil kartelaları arasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, tercihe göre düz veya kapitoneli olarak yapılabilir. Ürünün kullanılacağı yemek alanına göre hangisinin uygun olduğu konusunda bilgi isteyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sandalyelerin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: