siesta sehpa

Siesta Sehpa Modelleri

Sehpa ürünlerimiz işletmenize özel olarak tasarlanmış, farklı ebatlarda ve modellerde üretilmiştir. Kullanım amacına göre uygun boyutlarda kullanabileceğiniz sehpalarımız arasında tercih edilenler arasında siesta sehpa modelimiz bulunuyor.

Siesta Sehpa Özellikleri

Sehpa kurtarıcı ürünler arasında yer almaktadır. Birçok alanda kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle ofis ve home ofis gibi alanlarda oturma grupları arasında kullanılır. Masa önlerinde kullanılan sehpalar farklı tasarımlarda olup siesta markalı otel sehpası kullanım rahatlığı sunuyor.

Siesta Sehpa Kullanım Alanları

Müşterilerinizin, misafirlerinizin daha rahat bir ortamda üzerinde içeceklerini yudumlayacakları, aperatiflerini alacakları konforlu ve portatif bir üründür. Eğlence mekânları olan bar ve cafe alanlarında ihtiyaç duyulan bir üründür.

Siesta Sehpa Sipariş ve Teslimat

Siesta ürünlerimizi toptan olarak restaurant ve hastane gibi işletmelere talep edebilirsiniz. Sehpa siparişlerinizi dilediğiniz adette ve modelde talep edebiliyorsunuz.

Siesta Sehpa Fiyatları

Siesta sehpa taleplerinizi avm işletmeleriniz için talep edebiliyorsunuz. Toplu taleplerinizde, üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri en makul fiyatta sizlere sunuyoruz. İşletmenizin giderleri için ayırdığınız bütçeniz sizlere kalıyor.