İroko Masa Tablası

İroko Masa Tablası Modelleri

İroko ağacından ürettiğimiz, dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürünlerimiz arasında iroko masa tablası mevcuttur. Kullandığımız her malzeme, özenle işlenmiş ve uzun ömürlü niteliğe sahip olan ağaçlar arasından seçilmiştir.

İroko Masa Tablası Kullanım Alanları

İroko masa tablası kullanım alanları her türlü hava koşuluna uyum sağladığı için geniştir. Bulunduğu hastane AVM gibi alanlarda farklı bir görünüm elde eder, damarlı yapısını korur. Bazı ürünler iç ya da dış alana uygundur. İroko malzemeden üretilmiş ürünlerimizi ise her yerde kullanabilirsiniz.

İroko Masa Tablası Özellikleri

İroko ağacından imal edip, tüm dünyaya ihraç ettiğimiz ürünlerimiz; restaurant ve cafe bahçesinde ya da otel işletmelerinin iç alanlarında kullanıma uygundur.

İroko Masa Tablası Sipariş ve Teslimat

Özenle tasarımını gerçekleştirdiğimiz, ürettiğimiz ve zamanında sizlere teslim ettiğimiz iroko masa tablasını, masa ayaklarımızla kombinleyebilirsiniz. Kendi tasarımınızı yaratabilir ve diğer işletmelere farklı olursunuz.

İroko Masa Tablası Fiyatları

İroko masa tablası için bar gibi eğlence mekânlarınızı yenileyebilirsiniz. Eğlenen müşterilerinizin gözünden kaçmayacak bu önemli detay, sizler için en uygun fiyata satışımızda yer alıyor.