NEO-680100T Kare İroko Masa Tablası

Açıklama

Kare İroko Masa Tablası

Kare İroko Masa Tablası özellikle cafe, restaurant, kahve dükkanı gibi yeme-içme sektöründe bulunan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Dekorasyonda doğal malzemeler ile üretilen mobilyaları tercih edenler için ideal seçimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Farklı ölçülerde sipariş verilebilir. Genelde tercih edilen ölçüler 60x60cm, 70x70cm, 80x80cm, 90x90cm Bu ölçülerdeki masa tablasının kalınlığı 3cm dir. Daha büyük ölçülerde kalınlık artar.

Ürün üzerine teak yağı uygulanmaktadır. İroko masa tablaları bahçe, balkon, havuz yanı, deniz kenarı gibi dış mekan alanlarda 12 ay boyunca durabilir. Yağıştan ve güneş ışınlarından etkilenmez. Yıl boyunca dış mekanda bulunan iroko masa tablalarının yüzeyi kurur, bu sebeple yılda bir defa teak yağı sürülmesi önerilir.

Kare İroko Masa Tablası ile birlikte kullanılacak masa ayaklarını inceleyebilir, projenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Paslanmaz, alüminyum, kompozit, metal masa ayakları ile şık bir görünüm elde edilebilir. Tercihe göre masanın tamamı, iroko ağacı ile üretilebilir. Detaylı bilgi almak ve kare iroko masa tablasını ekonomik fiyatlar ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-680100T Kare İroko Masa Tablası” için yorum yapan ilk kişi siz olun