Kanepe Oturma Grupları

Kanepe Oturma Grupları Ürünleri

Birbirinden farklı kanepe oturma grupları ile şık ve konforlu bir işletmeye sahip olacaksınız. Bahçenizde, hastane AVM ya da restaurant gibi işletmelerinizde kullanabileceğiniz, tasarım ürünlerimiz hizmetinizdedir.

Kanepe Oturma Grupları Modellerimiz

İç ve dış alanda kullanıma uygun olan kanepe oturma grupları; döşemeli, metal, plastik, rattan, rattan görünümlü, iroko ve oturma grubu olarak üretiyoruz. İşletmeniz olan otel ve cafe gibi alanlarınızda müşterilerinizi gönül rahatlığıyla ağırlamanın güvenini yaşayacaksınız.

Kanepe Oturma Grupları Özellikleri

Kullanışlı, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla sunduğumuz farklı malzemelerden ürettiğimiz, iroko ve rattan gibi özel ağaçları tasarımlarımızda kullandığımız oturma gruplarımızı çok seveceksiniz. Rattan görünümlü oturma gruplarımız dış alanda, bar rattan oturma gruplarımız ise uzun ömürlülük adına iç alanda kullanıma uygundur.

Kanepe Oturma Grupları Sipariş ve Teslimat

Özenle ürettiğimiz imalat ustalarımız, tasarımcılarımız ve üretim ekibimiz ile sizlere en şık ürünleri sunmanın gururunu yaşıyoruz. Toptan ve perakende siparişleriniz için arayabilirsiniz.

Kanepe Oturma Grupları Fiyatları

Kanepe oturma gruplarımız kalitesine göre en uygun fiyatlarla üretimden sizlere sunuyoruz.