Düğün Sandalyeleri

İnsanların en özel gününde, misafirlerini ağırladığı, düğün salonunda her detay önemlidir. Etkileyici bir dekorasyon, konforlu ve keyifli tören zamanı için hazırlanan salonda, en önemli mobilyalardan biri kuşkusuz ki düğün sandalyesi. Beklentinin en yüksek olduğu ve her şeyin kusursuz olarak sunulduğu düğün salonunda, dekorasyona şıklık katacak sandalye modelleri incelenebilir.

Farklı malzemeler ile üretilen düğün sandalyeleri arasından, dekorasyona en uygun seçim yapılabilir. Polikarbon düğün sandalyeleri, banket-hilton düğün sandalyeleri, polipropilen-plastik düğün sandalyeleri modelleri bu amaçla üretilmektedir. İlave olarak; Bu sandalyeler, düğün törenlerinin yanı sıra davet, konferans, toplantı organizasyonları için de tercih edilmektedir. Konferans salonu, balo salonu dekorasyonları için idealdir.

Polikarbon sandalyeler, parlak ve transparan olarak üretilmektedir. Renk alternatiflidir. Klasik tarzda tasarlanan sandalyeler, şık görünümleri ile öne çıkmaktadır. Polikarbon düğün sandalyeleri, aynı modelde bar sandalyesi olarak sunulmaktadır. Hem iç hem dış mekan kullanımı için uygundur. İstiflenebilir, kolay taşınabilir.

Banket-Hilton sandalyeler, düğün, davet, konferans, toplantı organizasyonları için, genelde otel ve konferans salonu yönetimleri tarafından tercih edilmektedir. Gövdesi alüminyum olduğu için kolay taşınabilir ve şık görünüme sahiptir. Gövde ve kumaş rengi alternatiflidir. Diğer sandalyeler gibi istiflenebilir. İç mekanda kullanılması tavsiye edilir. Birlikte kullanılacak masa modellerini incelemek için banket masalar sayfasına bakılabilir.

Polipropilen-Plastik düğün sandalyeleri, hafif, konforlu ve pratiktir. Organizasyon firmalarının salonu hızlıca hazırlaması ve tören sonunda toplaması için ideal sandalyelerdir. Dekoratif görünümleri, renk alternatifli olmaları, istiflenebilmeleri, işletmeler için avantaj sağlar. İç mekanda ve dış mekanda kullanılabilir. Klasik tarzda üretilen modeller ile şık bir salon oluşturulabilir.

Önemli organizasyonların en önemli mobilyası olan düğün sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için NEO Horeca Mobilya ile iletişime geçiniz.