NEO-800114T Konferans Salonu Sandalyesi

NEO-800114T-Konferans-Salonu-Sandalyesi-1
NEO-800114T-Konferans-Salonu-Sandalyesi-2
NEO-800114T-Konferans-Salonu-Sandalyesi-3

NEO-800114T Konferans Salonu Sandalyesi

Döşemeli alüminyum sandalye, bütün organizasyonlarda kullanılabilir. Konferans salonu, eğitim salonu, düğün salonu, sınıf ve toplantı salonu dekorasyonları için mimarların seçimidir. Sipariş üzerine üretilen ürün, renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,9kg

Açıklama

Konferans Salonu Sandalyesi

  • Şık, ergonomik ve kullanıcı dostu.. Büyük salonlarda kalabalık insan gruplarını konforu şekilde ağırlamak için ideal sandalye modelidir. Sandalyenin gövdesi alüminyum profilden imal edilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm dir. Dekorasyona uyum sağlaması için alüminyum gövde, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.  Konferans salonlarının dışında, toplantı salonu, eğitim salonu, düğün salonu, sınıf, seminer salonu gibi kurumsal yerler de kullanılabilir. Otel, şirket, fabrika, hastane, belediye binası dekorasyonu için doğru seçimdir.
  • Döşemeli sırtın geniş olması ekstra konfor sağlar. Oturum kısmında poliüretan sünger kullanılmaktadır. İçinde hava kanalları olan sünger, uzun saatler boyunca devam eden organizasyonlarda dahi oturum rahatlığı sağlar.  Oturum ve sırt bölümünde bulunan kumaş için renk ve desen seçimi yapılabilir. Süngerin altında ahşap malzeme olan osb bulunmaktadır. Osb, neme ve  darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Konferans salonu sandalyesi, 8 adete kadar istiflenebilir. İstiflenebilme özelliği sayesinde, nakliye giderlerini azaltır ve kullanılmadığı zamanlarda depolama kolaylığı sağlar. Ayrıca hafif olduğu için kolay taşınabilir. İç içe geçtiğinde sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Sandalye pabuçlar, yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir. Sert plastik malzemeden üretilmektedir ve deforme olmaz.
  • Sandalye, hem kaliteli malzeme hem de üretim teknikleri sonucu uzun yıllar dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Gövde, dikiş ve boya gibi bütün detayları kalite kontrolden geçirilmekte ve ürün kusursuz olarak sevk edilmektedir. Dayanıklı, estetik, hafif ve ergonomik sandalye, kalabalık toplantılar ve organizasyonlar için idealdir.

Konferans salonu sandalyesi veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, insan trafiğinin fazla olduğu bütün organizasyonlarda kullanılmaktadır. Hem işletmeler hem de misafirler açısından avantajlı özelliklere sahiptir. Uzun ömürlü olması sebebiyle bütçe dostudur. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800114T Konferans Salonu Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun