NEO-750023T İp Örgülü Koltuk İç ve Dış Mekan

NEO-750023T-İp-orgulu-Koltuk-İc-ve-Dis-Mekan-2
NEO-750023T-İp-orgulu-Koltuk-İc-ve-Dis-Mekan-1
NEO-750023T-İp-orgulu-Koltuk-İc-ve-Dis-Mekan-3
NEO-750023T-İp-orgulu-Koltuk-İc-ve-Dis-Mekan-4
NEO-750023T-İp-orgulu-Koltuk-İc-ve-Dis-Mekan-5

NEO-750023T İp Örgülü Koltuk İç ve Dış Mekan

İç ve dış mekan dekorasyonuna uygun ip örgülü koltuk, cafe, otel, restaurant işletmeleri için sıklıkla tercih edilmektedir. Rahat oturumu, ergonomik yapısı, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde favori ürünler arasındadır. Renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 72cm  / 28,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

İp Örgülü Koltuk İç ve Dış Mekan

  • Horeca sektöründeki işletmelerde mobilyalar, en az menü kadar önemlidir. Rahat oturuma sahip ip örgülü koltuk, misafirler için keyifli zaman sağlar. Ev konforunda bir atmosfer oluşturulabilir. Renk seçenekleri, ürünün dekorasyon ile uyumunu kolaylaştırır. Kubik görünüme sahip örgülü koltuk, konik şeklindeki ayakları ile göze hitap etmektedir. Bu tasarım, ikili kanepe olarak da üretilmektedir. İkili kanepe ile birlikte yemek masası etrafında veya oturma grubu olarak kullanılabilir. İnsan sirlükasyonunun fazla olduğu cafe, restaurant, otel, coffee shop, avm, steak house gibi işletmelerde kullanımı oldukça yaygındır. İç mekanda ve bahçe, veranda, teras alanlarında kullanılabilir.
  • Koltuk gövdesi, hafif ve dayanıklı bir malzeme olan alüminyum boru ile üretilmektedir. Yağıştan etkilenmez, deniz kenarında ve havuz yanında dahi güvenle durabilir. Gövde rengi seçimi, siparişe özel olarak ral kartelasından yapılabilir. Seçilen renk, isteğe göre mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Oturum kısmında, 5cm kalınlığında ve fermuarlı minder bulunur. Minder, fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Sırt yastığında elyaf bulunur. İç mekan kullanımı dahil olmak üzere, minder ve sırt yastığı için akrilik, polyester, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk kullanılabilir. Minder ve sırt yastığı kılıfı, temizlik için çıkartılabilir. Ayrıca bu parçalar kapitoneli olarak üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Alüminyum gövde üzerinde bulunan ip örgü için de renk seçimi yapılabilir. Kullanılan ipler, iç ve dış mekana uygun olarak farklı kategorilerdedir. Bilgi isteyiniz.
  • Metal mobilyalar, özellikle kalabalık yemek alanlarında, dayanıklı yapıları sebebiyle tercih edilmektedir. Kumaş ve ip örgü sayesinde sıcak görünüm sunan koltuk, işletmeler için gerekli olan bütün özellikleri taşımaktadır. Koltuk ile kullanılacak masa için, masalar kategorisindeki tasarımlar incelenebilir. Örneğin; Kaplama, kütük masa, mdf-lam, mermer, compact, dijital baskılı masalar ile birlikte şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Bakım gerektirmez. İp örgülü koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750023T İp Örgülü Koltuk İç ve Dış Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun