Metal Masa

Metal Masa Ürünleri

Masa kategori bölümümüzde, müşterilerimize sunduğumuz masa modellerinin çeşitleri çok fazladır. Metan masa çeşitlerimiz, kare ve yuvarlak modellerde, farklı renk seçenekleri ve ayak tasarımları ile sunulmaktadır.

Metal Masa Modelleri

Metal masa modelleri arasında seçim yaparak, eviniz ya da iş yeriniz için satın alabilirsiniz. Cafe gibi yerlerde daha şık görünüm oluşturacaktır. Restaurant ve benzeri yerlerde, kare ve yuvarlak yapıları ile hem dekor oluştururken hem de daha rahat kullanım sağlayacaktır.

Metal Masa Fiyatları

Metal masa fiyatları, kullanılan ayak modeline göre belirlenmektedir. Site üzerinden bizlere ulaşarak fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bar için özel hazırladığımız metal masaların şekil ve ölçüleri farklı olmaktadır. Amacımız masalar kullanışlı olmasını sağlarken en iyi dekoru da oluşturmasıdır.

Metal Masa Çeşitleri

İnsanları yoğun kullandığı alanlarda metal masa çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. Hastane avm türü kalabalıkların bulunduğu alanlarda, otel türü yerlerde metal masalarımız daha dayanıklı kullanım sağlamaktadır. Kullanım yerine göre çeşitlerimiz mevcuttur.

Online Hizmet

Masa çeşitleri ve diğer ürünlerimiz için tüm müşterilerimize online hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bizlere sitemizde yer alan whatsapp numaralarımız üzerinden ulaşabiliyor ve her türlü bilgili alabiliyorlar.