NEO-150012T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Yuvarlak

NEO-150012T-Cafe-Ahşap-İç-Mekan-Modern-Masa-Yuvarlak-1

NEO-150012T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Yuvarlak

İşletme dekorasyonuna uyum sağlayacak renk ve ölçü seçimlerinin yapılabildiği özel üretim masadır. Cafe masası, aynı zamanda restaurant, avm, otel, bar işletmeleri için de idealdir. İki kişilik cafe masası, hem ahşap hem metal kısımları için renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir. Kare veya dikdörtgen olarak üretilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Yuvarlak

  • Özellikle insan trafiğinin fazla olduğu yemek alanları için sağlamlık beklentisini karşılayan masa, aynı zamanda göze hitap eden estetiğe sahiptir. Metalin uzun ömürlü ve sağlam olması, mobilya üretiminde ahşap ile birlikte kullanılmasını sağlamıştır. Her iki malzemenin uyumlu olduğu modern masa, işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün için, projeye özel renk ve ölçü seçimleri yapılabilir.
  • Yuvarlak masa tablasının üretiminde mdf-lam kullanılmaktadır. Masa tablasının çapı Ø70cm Kalınlığı 1,8cm dir. Masa tablası farklı ölçü ve kalınlıkta sipariş verilebilir. Ø60cm – Ø80cm aralığında masa tablası için uygundur. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Yemek masası yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar masası yüksekliğinde de üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, kare veya dikdörtgen olarak da sipariş verilebilir.
  • Yuvarlak masa tablası, dekorasyona uyum için renk, ahşap desen, mermer desen alternatiflerine sahiptir. Mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayakları kromaj kaplama metaldir. İstenirse, masa ayakları kategorisinden farklı bir model seçilebilir. Ahşap, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Bu masanın, yağış ve aşırı güneş altında bırakılmaması önerilir. Dış mekanda örneğin bahçe, teras, veranda gibi alanlarda kullanılacaksa farklı malzemeler ile üretilmesi gerekir. Bilgi isteyiniz..
  • Masa ayaklarında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, tercihe göre demonte gönderim yapılır. Ürünler fazla yer kaplamaması, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kurulumu oldukça kolaydır, hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Modern yuvarlak masa, cafe, bar, otel, pastane, restaurant, food court gibi kalabalık alanlar için kullanılmaktadır. Ayrıca ofis ve hastane yemek alanı için idealdir. Sandalyeler kategorisinden, masa ile birlikte kullanılabilecek en uygun sandalye seçimi yapılabilir. Kalabalık yemek alanlarında sağlamlığını korur. Ortadan ayaklı olması, kullanım kolaylığı sağlar. Ahşap yuvarlak cafe masası ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150012T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Yuvarlak” için yorum yapan ilk kişi siz olun