NEO-150011T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Kare

NEO-150011T-Cafe-Ahşap-İç-Mekan-Modern-Masa-Kare-1

NEO-150011T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Kare

İki kişilik cafe masası, hem ahşap hem metal kısımları için renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir. Ticari işletmelerde kullanılan uzun ömürlü ve şık görünümlü masa, yuvarlak veya dikdörtgen olarak üretilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Kare

  • Ahşap ve metalin bir arada kullanıldığı masa ve sandalyeler, günümüz modern mobilya tasarımına katkı sağlamaktadır. İncelenen masa, bu tasarımlar arasında bulunan favori ürünlerden biridir. Ürün, yeme-içme sektöründe bulunan işletmelerde kullanıldığı için, bütün detaylar mimarlar ve işletme sahipleri tarafından belirlenebilir.
  • Masa tablası mdf-lam kullanılarak imal edilmektedir. Gönyeli kesim ile yan kalınlık elde edilmektedir. Masa tablası 70x170x4 cm ölçülerindedir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı, tercihe göre değişebilir. Masa 50x50cm ve 80x80cm aralığında üretilebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Yemek masası yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar masası yüksekliğinde de üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, dikdörtgen veya yuvarlak olarak da sipariş verilebilir.
  • Kare masa tablasının üretimi için çok sayıda renk, ahşap desen, mermer desen alternatiflerinin olduğu mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayakları kromaj kaplama metaldir. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinden seçim yapılabilir. Ahşap, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Bu masanın, iç mekan yemek alanlarında kullanılması önerilir.
  • Masa ayaklarında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, tercihe göre demonte gönderim yapılır. Ürünlerin fazla yer kaplamaması, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kurulumu kolaydır, hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Modern kare masa, otel, pastane, cafe, restaurant, food court gibi kalabalık alanlar için kullanılmaktadır. Ayrıca ofis ve hastane yemek alanı için idealdir. Sandalyeler kategorisinden, işletme için en uygun sandalye seçimi yapılabilir. Kaliteli malzeme, ince işçilik, uzun mesafeye uygun paketleme, ekonomik fiyat, uzun ömürlü kullanım avantajlarını bir arada sunmaktadır. Ahşap kare cafe masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150011T Cafe Ahşap İç Mekan Modern Masa Kare” için yorum yapan ilk kişi siz olun