NEO-150007T İç Mekan Restaurant Masa

NEO-150007T-İç-Mekan-Restaurant-Masa-1

NEO-150007T İç Mekan Restaurant Masa

Bütün detayların kullanıcı tarafından belirlendiği klasik tasarıma sahip masadır. Kullanışlı, şık görünümlü ve sağlam yemek masası uzun yıllar keyifli kullanım sağlar. Renk ve ölçü alternatifleri vardır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

İç Mekan Restaurant Masa

  • Klasik tasarıma sahip yemek masası, ticari işletmelerde yüksek adette kullanılmaktadır. Masa ayakları, masada oturan kişileri rahatsız etmeyecek şekilde ortada bulunur. Dört kişilik masa, bulunduğu dekorasyona ve diğer mobilyalara uyum sağlaması için çeşitli renk ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Sandalyeler kategorisinden, bu masa ile uyumlu sandalye seçimi yapılabilir, şık bir yemek alanı oluşturulabilir.
  • Masa tablası mdf-lam kullanılarak imal edilmektedir. Masa tablası 70x120x4 cm ölçülerindedir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı değişebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 2,5cm, 3cm, 3,6cm, 5cm Masa ayağının ahşap kısmı masiftir. Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar bankosu olarak da üretilebilir. Ayrıca yuvarlak ve kare olarak sipariş verilebilir.
  • Masa tablası için mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir. Kartelada çok sayıda renk, ahşap desen ve mermer desen seçenekleri bulunmaktadır. Masif masa ayağı ise, istenilen renkte boyanabilir. Örneğin ceviz rengi, meşe rengi veya lake cilalı olabilir. Mermer görünümlü boya da yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Tornalı masif masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki farklı tasarımlar incelenebilir, onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Dikdörtgen masa, iç mekan yemek alanları için idealdir. Dış mekan dekorasyonu için, uygun malzemeler ile üretilerek, bahçe, teras gibi alanlarda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Dikdörtgen masa, sipariş üzerine üretildiği için, mimarlara ve işletme sahiplerine bütün detayları belirleme imkanı sağlar. Otel yemek alanları, coffee shop, cafe, restaurant, ofis yemek alanı, hastane yemek alanı, şirket binası yemek alanı kullanımı için ideal seçimdir. İnsan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde sağlamlığını korur, uzun ömürlüdür. Kaliteli malzeme ve profesyonel üretim teknikleri ile üretilen masalar, kalite kontrolden geçmekte, yoğun şekilde paketlenerek kusursuz olarak sevk edilmektedir. İç mekan dikdörtgen yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150007T İç Mekan Restaurant Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun